Втрати очок лідерами: як зіграли “Шахтар”, “Динамо” і “Дніпро-1”

Setanta and UPL

Три матчі УПЛ подарували неочікуванні результати.

Гранди УПЛ “Шахтар”, “Динамо” і “Дніпро-1” синхронно втратили бали, тим самим зберігши баланс сил в таблиці чемпіонату України. Відкривав матчдей “Дніпро-1”,

Топи УПЛ “Шахтар”, “Динамо” і “Дніпро-1” синхронно втратили бали, тим самим зберігши баланс сил в таблиці чемпіонату України.

“Дніпро-1” втратив контроль над грою

Відкривав матчдей “Дніпро-1”, який грав на виїзді проти “Ворскли”. Полтавці проводять не найкращий свій сезон, і знаходяться в середині турнірної таблиці. Своєю чергою, “Дніпро-1” має комфортний гандикап у 5 балів над “Шахтарем” (у якого матч в запасі).

В першому таймі все йшло за планом команди Кучера. Вже на 25 хвилині Піхальонок відкрив рахунок, але моментів в гостів було на декілька голів.

У другому таймі в “Дніпра-1” були варіанти спробувати подвоїти перевагу, або ж грати на утримання. Дніпряни після перерви почали жваво, але схоже, що їм не вистачило фізичних кондицій. Василь Кравець на 67-й хвилині відіграв відставання для “Ворскли”, замкнувши подачу з кутового. Після цього до перемоги вже була ближча “Ворскла”, яка створила 3-4 нагоди.

Фінальний свисток зафіксував нічию, яка є справедливим результатом, якщо аналізувати цілком весь матч, а не його окремі відрізки.

“Ворскла” – “Дніпро-1” 1:1

Голи: Кравець, 67 – Піхальонок, 25

“Динамо” знов не перемагає

Продовжує демонструвати нестабільні результати київське “Динамо”. Кияни грали з “Колосом” і, звісно, розраховували на 3 бали, які так потрібні для повернення в чемпіонські перегони.

Перший тайм завершився без голів, але за переваги киян. Чимало моментів було створено, але реалізувати бодай один не вдалося.

По перерві “Динамо” продовжувало тиснути, проте втілити план в перемогу не вдалося. Частково завадив цьому Денис Попов, який отримав червону картку на 68 хвилині.

Після цього “Колос” не сказати що перебрав ініціативу, проте гра пішла на зустрічних курсах. Але фінальний свисток зафіксував нулі. “Динамо” все ще відстає на 3 бали від третьої позиції, ну а “Колос” не використав більшість, і теж залишився на 7 місці.

“Динамо” – “Колос” 0:0

Вилучення: Попов, 68

Свято футболу у Львові

Один з найкращих матчів сезону в УПЛ видали “Шахтар” і “Зоря”. Ця вивіска давно себе зарекомендувала, оскільки команди неодноразово видавали гольові трилери. Цей матч не став виключенням.

Почалося все з доволі швидкого гола Бондаренка, який доволі вдало зайняв позицію і просто підставив ногу після відскоку м’яча від Ласіни Траоре у воротарській.

Але це зовсім не позбавило “Зорі” надій на успіх. Наприкінці тайму рахунок зрівняв Кірюханцев, який головою розстріляв ворота Трубіна після невдалогоскидання Степаненка на суперника.

Кінцівка тайму була успішною, але й початок другої половини “Зоря” використала як найкраще. Вже на першій хвилині луганчани побігли в атаку, і Булеца отримав пас в штрафній, поціливши у дев’ятку воріт Трубіна.

Після цього ініціативу до своїх ніг прибрав “Шахтар”. “Гірники” двічі забивали, але обидва голи були скасовані через офсайди.

Втім, вже на 64-й хвилині донеччани свого домоглися. Мудрик у фірмовому стилі прорвався скрізь кількох опонентів і розрізав штрафну пасом на Бондаря. Захисник чудово розібрався в моменті, поцілив нижній кут воріт.

До кінця матчу команди створили ще пару моментів, але гра закінчилася нічийним рахунком, що, мабуть, є закономірним результатом.

“Шахтар” – “Зоря” 2:2

Голи: Бондаренко, 13, Бондар, 64 – Кірюханцев 45, Булеца 46

Дивіться матчі УПЛ на OTT-платформі Setanta Sports!